Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

 

UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenia majątkowe

WYBÓR OFERT I PORÓWNANIE SPOŚRÓD WIELU ZAKŁADÓW UBEZPIECZEŃ

 

Ubezpieczenie majątkowe to najodpowiedniejsza troska o dobro ludzkie często zdobywane wysiłkiem wielu pokoleń, to produkt doceniający kreatywność i pracę, dzięki któremu wiele ludzi może zachować nienaruszoną stabilność życia.

Ubezpieczenie majątkowe to nie drogocenne rzeczy martwe, piękne świecidełka, a ochrona ludzkiego losu, który niekiedy potrafi zabrać podstawowe środki do rozwoju i szczęścia.

Ubezpieczania majątkowe – to produkty stworzone z myślą o bezpieczeństwie człowieka, z jednej strony chroniące przed kosztami finansowymi związanymi ze zniszczeniem lub utratą majątku z drugiej zabezpieczające interesy osób,  które wskutek złego losu mogą zostać poszkodowane. Szczególny rodzaj ochrony wyodrębnia w sobie ubezpieczenia: mienia jak i odpowiedzialności cywilnej. Nie pozwól by spełnione marzenia pękły jak bańka mydlana już dziś zachowaj ich wartość na zawsze. Zapoznaj się z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych i zabezpiecz nieruchomości, elementy małej architektury, wierzytelności, sprzęt elektroniczny, oszczędności i drogocenne rzeczy tym samym chroniąc swoją przyszłość.

 

- Domów i mieszkań


- Domów w budowie


- Odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

Zakład ubezpieczeń zapłaci za szkody spowodowane przez nas a także przez nasze dzieci o ile poszkodowanym będzie osoba trzecia.

 

- I inne

Kontakt Mapa serwisu Polityka prywatności projekt i realizacja: BigCom Biuro Ubezpieczeń - ul. Sobieskiego 16 - 35-002 - Rzeszów